Avalon » Serie komiksowe » Ghost Rider/Blaze: Spirits Of Vengeance » Ghost Rider/Blaze: Spirits Of Vengeance #13

Ghost Rider/Blaze: Spirits Of Vengeance #13

Ghost Rider/Blaze: Spirits Of Vengeance #13

"Midnight Massacre" Part 5 "Dead man's tales"

Postacie
Streszczenie

Switchblade wbiega do domu Strange'a. Ghost Rider chce podążyć za nim, jednak zaklęcia mistyka nie pozwalają mu na to. Blade znajduje księgę Darkhold i próbuje ją zabrać, jednak zaklęcie ochronne nie pozwala mu na to. Otwiera się portal, który ma za zadnie wchłonąć księgę. Jednak Blade jest na tyle potężny, iż walczy z czarami Strange'a.

Ghost Rider zaczyna działać. Owija księgę łańcuchem, by nie zniknęła w portalu, i atakuje Switchblade'a. Zostaje jednak szybko powalony strzałami ze strzelby Blaze'a. Blade uniemożliwia Drake'owi i reszcie zbliżenie się do nich czy księgi. Następnie mieczem zabija Ghost Ridera i przejmuje jego moce.

W tym czasie Seer siedzi w opuszczonym barze. Nagle trafia ją pozostałość po esencji Ghost Ridera - promień piekielnego ognia. Dziewczyna wie, iż nadszedł czas "Zgromadzenia Krwi".

Blade zabrał moce Ridera, w tym jego karzące spojrzenie. Pali ono teraz jego ciało. Mężczyzna doświadcza przy tym wielu dziwnych wizji [patrz przykładowa strona].

Louise udaje się w końcu dostać do księgi Darkhold. Kobieta wypowiada zaklęcie. Wszystkie ofiary Blade'a zmartwychwstają, on sam wraca do swojej postaci. Księga znika w portalu. Ghost Rider nie pozwala Modredowi skrzywdzić nieprzytomnego Erica. Bohaterowie dramatu rozchodzą się.

Seer kontaktuje się ze swoimi pobratymcami. Chce zgromadzenia. Reszta Blood odmawia.

Odchodzących bohaterów obserwuje mężczyzna. Okazuje się on być sługą Lilith, która wie, iż dziewiątka, która pokonała ją wcześniej, jest słaba. Matka demonów znów zwołuje swoje dzieci.

Autor: redevil

Galeria numeru

Ghost Rider/Blaze: Spirits Of Vengeance #13

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.