Avalon » Serie komiksowe » Thunderbolts » Thunderbolts #140

Thunderbolts #140

Postacie
Zapowiedź

Polowanie na Agents of Atlas kończy się tragicznie dla jednego z Thunderboltów. Pozostali nie mają czasu na odpoczynek, ponieważ Norman potrzebuje ich do wykonania misji, na którą przez cały czas ich oszczędzał.

Streszczenie

Woo rzuca się na Scourge'a, aby pomścić Uraniana. Przeszkadza mu w tym X, który kopie go z wyskoku. Podczas gdy ta dwójka zaczyna walkę, na dowódcę Thunderboltsów rzuca się Gorilla Man, który jednak zostaje odrzucony przez Grizzly'ego. Maxwell sam jednak po chwili zostaje pochwycony przez Namorę. Z opresji ratuje go Paladin. Walka zaczyna przybierać zupełnie nowy obrót gdy kolejny agent – M-11 – pada po ciosie Headsmana. Na pole walki dociera Venus. Kiedy widzi ciało Uraniana, zaczyna krzyczeć ze smutku. Jej głos sprawia, że Boltsi mają wizję swoich najgorszych wspomnień lub największych koszmarów. Headsmana męczą wspomnienia z dzieciństwa. Paladin czuje się winny, że pracuje dla Normana. Grizzly ma wizję monstrualnego Spider-Mana, który przyszedł go wykończyć. X widzi Wolverine'a, który bez problemu go pokonuje. Nuke widzi swój największy koszmar, czyli świat bez wojen. Tylko Ghost jest odporny, ponieważ wyłączył fonię w swoim hełmie. Zastanawia się on, czy brać udział w walce, czy zostawić tak wszystkich. Ostatecznie decyduje się działać i fazuje przez M-11, powodując spięcie. Do zapłakanej Venus podchodzi Uranian, który wyjaśnia, że to była tylko mentalna iluzja. Miał problemy z opuszczeniem iluzji dowódcy przeciwników, dlatego leżał bez ruchu. Powtarza, że wszyscy są narażeni na toksyczny gaz i muszą stąd uciekać. Gorilla-Man dostaje rozkaz zabrania rannych towarzyszy na latający spodek, podczas gdy Bob i Jimmy wchodzą do umysłu Scourge'a. Tam widzą obrazy wojny i przemocy. Postanawiają zostawić małą niespodziankę dla Normana. Odnajdują Nuke'a i podając się za wysokich rangą generałów każą mu zabić Osborna przy pierwszej możliwej okazji. Ponieważ Agenci odlecieli, drużyna zbiera się i odlatuje Zeusem.

Na pokładzie latającego spodka Uranian leczy swoich kolegów w komorach regeneracyjnych. Nagle dostrzegają na pokładzie Ghosta. Ten chciał tylko podejrzeć ich technologię. Szpieg ucieka. Wykorzystuje to, że odłączył się od zespołu i leci wykonać własną, prywatną misję.

Thunderbolts wracają do Cube. Na lądowisku otrzymują hologram od ich szefa. Kiedy go otaczają, ukazuje się im obraz głowy Normana. Drużyna ma natychmiast wyruszyć na ich najważniejszą dotąd misję. Mają udać się do Broxton w Oklahomie. Więcej informacji otrzymają podczas lotu, ponieważ Norman nie może ryzykować, że ktoś ich będzie podsłuchiwać. Podczas tej wiadomości u Scourge'a uruchamia się zaprogramowane przez Agents Of Atlas zadanie. Wyciąga on broń i strzela do swojego szefa. Kula przelatuje przez hologram i trafia w głowę Headsmana. Ten pada martwy na ziemię.

Autor: Spell

Galeria numeru

Thunderbolts #140 Thunderbolts #140 Thunderbolts #140 Thunderbolts #140 Thunderbolts #140 Thunderbolts #140 Thunderbolts #140 Thunderbolts #140 Thunderbolts #140

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.