Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Black Widow » Fear Itself: Black Widow

Fear Itself: Black Widow

Postacie
Zapowiedź

Najlepszy zabójca z Rosji! Najbardziej rozpoznawalne miasto Francji! Kiedy strach rozlewa się po ulicach Paryża, grupa diabolicznych ekstremistów planuje akt terroru. Aby zapobiec nuklearnej katastrofie, Black Widow musi poruszać się w mieście ogarniętym chaosem, stawić czoła zabójczym najemnikom i zinfiltrować dobrze strzeżony rządowy budynek. Jest zdana tylko na siebie – co zresztą jej odpowiada.

Streszczenie

Marsylia. Związana Black Widow w milczeniu wysłuchuje przechwałek bandziorów. W końcu jeden z nich przykłada jej pistolet do głowy i pociąga za spust.

Sześć godzin wcześniej. Peregrine podrzuca Natalię na dach kościoła, w którym przetrzymywani są mieszkańcy Marsylii. Bohaterka eliminuje kolejnych terrorystów, unikając wykrycia. Okazuje się, że pod kościołem znajduje się ukryta baza rządowa, którą opanowali teraz bandyci pod wodzą Rapido. Natalia rusza do ataku, a Peregrine w międzyczasie zapewnia bezpieczeństwo cywilom.

Black Widow rusza tropem zleceniodawców Rapido, który prowadzi na pewien statek. Niestety bandyci łapią ją i wykonują egzekucję. Później dochodzi między nimi do awantury odnośnie dalszych planów. Spór przerywa Black Widow - okazuje się, że postać, którą złapali i zastrzelili była tylko robotem LMD. Natalia z bezpiecznej odległości informuje ich o tym i jednocześnie żegna się z nimi, wysadzając środki wybuchowe ukryte w androidzie. Peregrine gratuluje jej powstrzymania złoczyńców, ale Natalia nie czuje szczęścia ze względu na śmierć Bucky'ego.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: Black Widow Fear Itself: Black Widow Fear Itself: Black Widow Fear Itself: Black Widow Fear Itself: Black Widow Fear Itself: Black Widow Fear Itself: Black Widow Fear Itself: Black Widow

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.