Avalon » Serie komiksowe » Thunderbolts » Thunderbolts #162

Thunderbolts #162

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF TIE-IN
Juggernaut przyniósł zniszczenie części USA. Drużyna alfa Thunderbolts miała już okazję odczuć pełną furię Marko. Teraz do walki staną oba składy. Wielka bitwa przyniesie ze sobą transformację części postaci i odkrycia sekretnych zamysłów pozostałych.

Streszczenie

Potwory szybko wychodzą z wody i rzucają się na ludność cywilną. Thunderbolts muszą ich powstrzymać do czasu przybycia posiłków, ale mogą mieć z tym problemy. Jest ich mało, a dodatkowo MACH V ma zniszczoną zbroję. Songbird tworzy ogromną ścianę z dźwięku, ale stwory wspinają się na nią. Okazuje się, że wytworzyła im się błona lotna jak u nietoperzy i wzbijają się całą chmarą ponad miasto.

Thunderbolts są w poważnych tarapatach, ale pojawia się obok nich wieża, z której wyskakuje druga drużyna. Teraz szanse są bardziej wyrównane, chociaż przeciwników jakby wciąż przybywało. Man-Thing ratuje Moonstone, ale nie wydaje się zainteresowany angażowaniem się w walkę w jakimś większym stopniu. Nagle Karla zabiera z pola walki Satanę. Sofen zauważyła, że Man-Thing w jakiś dziwny sposób absorbuje atakujące go bestie. Nie wie, czy to dobrze, ale może mogą to jakoś wykorzystać.

Niedaleko Centurius decyduje, że to najlepszy moment na ucieczkę. Boomerang ma trochę obiekcji. Nie chce zostawiać ludzi na pastwę tych potworów. Noah twierdzi jednak, że to już końcówka inwazji i to najlepszy czas na działanie. Przygotował dodatkowo jeszcze jedną dywersję.

Abe biegnie po wieży w swojej starej zbroi. Chce szybko dołączyć do walki. Nagle na monitorze pojawia się Zemo. To zapis jego rozmowy z Fixerem. Abe szybko odnajduje przyjaciela. Teraz nie ma na to czasu, ale czeka ich poważna rozmowa. Według wyliczeń Ghosta nie mają szans. Songbird nie ma zamiaru się poddawać. Nagle wszystkie bestie znikają. Mellissa przerażona patrzy na ogromnego Man-Thinga, który wchłonął wszystkich mutantów.

Noah i jego wspólnicy chcą przejąć wieżę. Oferują Fixerowi, że sam może odejść. Ten jednak stwierdza, że wszyscy pójdą razem. Nagle wieża zaczyna się trząść. To Man-Thing, który cały stanął w płomieniach. Według Satany spala on swoja powłokę, której już nie potrzebuje. Aby go ugasić muszą przenieść go do jego legowiska w wierzy. Wraz z Moonstone ruszają w jej kierunku. Fixer chce obie je dołączyć do uciekinierów. Obie maja odpowiednio mroczne podejście. Kiedy obie wlatują do środka przedstawia im swoją ofertę. Reszta drużyny chce wejść do wieży, ale ta znika zostawiając płonącego Man-Thinga.

Autor: Spell

Galeria numeru

Thunderbolts #162 Thunderbolts #162 Thunderbolts #162 Thunderbolts #162 Thunderbolts #162 Thunderbolts #162 Thunderbolts #162

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.