Avalon » Serie komiksowe » Thunderbolts » Thunderbolts #161

Thunderbolts #161

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF TIE-IN
Juggernaut przyniósł zniszczenie części USA. Drużyna alfa Thunderbolts miała już okazję odczuć pełną furię Marko. Teraz do walki staną oba składy. Wielka bitwa przyniesie ze sobą transformację części postaci i odkrycia sekretnych zamysłów pozostałych.

Streszczenie

Fixer i naczelnik stracili kontakt z resztą drużyny. W okolicach Chicago doszło do potężnego trzęsienia ziemi i martwią się o nich. Udaje im się włamać do rządowych satelitów. Dzięki temu widzą odlatującego Kuurtha. W tym samym momencie na miejscu pojawia się Satana. Teleportowała się tu z pola walki. Informuje ich, że egzorcyzmy na Marko nie przyniosły rezultatów. Jakby mało było kłopotów w więzieniu wybuchają zamieszki i strażnicy mają problem, aby nad nimi zapanować. Naczelnik idzie im pomóc. Fixer próbuje skombinować jakiś transport, aby wysłać drugą drużynę do Chicago. Satana proponuje, że spróbuje wykorzystać esencję Man-Thinga to teleportacji.

Moonstone wzlatuje ponad kłęby kurzu, aby ocenić sytuacje. Ma nadzieje znaleźć gdzieś Marco. Niestety pozostał tylko spory lej w ziemi. Szybko odnajduje Songbird, która osłoniła siebie i MACH V przy pomocy bariery z dźwięku. Na szczęście Chicago jest bezpieczne. Kontaktuje się z nimi Fixer, który informuje ich o teleportacji Satany. Nagle Ghost wykrywa zbliżającą się do miasta głowicę nuklearna. Kara staruje, aby ja powstrzymać. Udaje jej się zmienić kurs rakiety, ale głowica odłącza się od niej i dalej spada na Chicago. W ostatniej chwili zmienia ona kurs i wpada do jeziora. Mimo, że zagrożenie minęło, Fixer dalej każe Satanie pracować nad teleportacja, a sam kontaktuje się z Zemo. Baron informuje swojego człowieka, że wie co to za rakieta. Jej plany zostały mu skradzione. W środku znajdowała się broń biologiczna. Przyspiesza ona wzrost stworzeń, oraz doprowadza do ich mutacji. W ciągu kilku minut można wyhodować sobie armię. Abe szybko przesyła tą informację drużynie. Obiecuje wysłać szybko posiłki. Wraz z Sataną przygotowują całą wieżę do teleportacji.

Niedaleko miasta do drużyny dołącza Man-Thing, który od razu przenosi wszystkich do Chicago. Szybko dostrzegają wynurzającą się z wody armię mutantów. W więzieniu naczelnik próbuje opanować zamieszki. Nagle ze zdziwieniem widzi jak wieża znika.

Autor: Spell

Galeria numeru

Thunderbolts #161 Thunderbolts #161 Thunderbolts #161 Thunderbolts #161 Thunderbolts #161 Thunderbolts #161 Thunderbolts #161

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.