Avalon » Serie komiksowe » Thunderbolts » Thunderbolts #172

Thunderbolts #172

Thunderbolts #172

"Like Lightning" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Thunderbolts vs. Thunderbolts!

Streszczenie

Kilka chwil temu na Times Square doszło do dziwnej eksplozji. Świadkowie widzieli pojawienie się dziwnej wieży, która po chwili zniknęła, za to dziwna energia zaczęła emanować w parku. Na miejscu zjawiają się Thunderbolts. Inni bohaterowie zginęli w niedawnej walce z Onslaughtem. Songbird pomaga ewakuować cywili. Wyczuwa, że jest tu coś niewidzialnego. Uderza swoimi falami sonicznymi i odkrywa znaczek Thunderbolts na wieży. Po chwili MACH I robi dziurę w konstrukcji, przez którą drużyna dostaje się do środka. Prosto do piwnic, gdzie są bagna Swamp Thinga.

W tym samym czasie uciekinierzy z przyszłości biegną kanałami. Chcą za wszelką cenę uniknąć spotkania Moonstone i Fixera z ich odpowiednikami z przeszłości. W pewnym momencie Boomerang orientuje się, gdzie są i postanawia wyruszyć na małą wycieczkę. Moonstone leci, aby go sprowadzić z powrotem. Fred po wyjściu z kanału znajduje swoją starą skrytkę ze sprzętem. Ładuje szybko wszystko co może, po czym Karla zabiera go, ponieważ ktoś nadbiega. Okazuje się, że to ówczesny Boomerang ścigany przez policję. Liczy, że zabierze amunicję z kryjówki, ale jest ona pusta. Zrezygnowany daje się aresztować.

Z powrotem w kanałach Ghost wpada na pewien pomysł. Niedaleko tego miejsca odbywali misję w czasie Shadowland. Tutaj było więzienie Daredevila. Będą mogli się tu ukryć. Kiedy Fixer zajmuje się oświetleniem jaskini okazuje się, że na miejsce przybyli oryginalni Thunderbolts. Na dzień dobry Songbird atakuje ich swoim krzykiem, co ogłusza niektórych z uciekinierów. Ghost radzi, aby Karla i Abe unikali walki. Reszta z nich spróbuje poradzić sobie z sytuacją. Niestety ich odpowiednicy postanawiają ścigać właśnie ich. W tym samym czasie Citizen V przyszpilił Boomeranga, od którego chce dostać parę odpowiedzi. Na szczęście ratuje go interwencja Mr. Hyde'a. Niestety po chwili zostaje on wbity w ziemię przez Atlasa, któremu wcześniej złamał nos.

Meteorite ściga swoją odpowiedniczkę z przyszłości. Moonstone odciąga ją specjalnie od innych, aby złapać ją i pokazać jej, jak będzie wyglądać jej przyszłość.

Autor: Spell

Galeria numeru

Thunderbolts #172 Thunderbolts #172 Thunderbolts #172 Thunderbolts #172 Thunderbolts #172 Thunderbolts #172 Thunderbolts #172

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.