Avalon » Serie komiksowe » Avengers vs. X-Men: Vs » Avengers vs. X-Men: Vs #4

Avengers vs. X-Men: Vs #4

Postacie
Zapowiedź

• Daredevil vs. Psylocke!
• Thor vs. ??? !

Streszczenie

Daredevil skacze po dachach, wyrzucając sobie, że za długo ignorowali społeczność mutantów. Na jednym z dachów czeka już na niego przeciwnik. To Psylocke. Kobieta płoszy gołębie, by rozproszyły Śmiałka i atakuje Mściciela. Ten rozpoznaje w jej stylu znamiona szkolenia Hand. Betsy tymczasem postanawia nie bawić się w walkę w ręcz i i wchodzi do umysłu Daredevila. Zaskakuje ją ogrom wrażeń sensorycznych i na moment zostaje rozproszona, co wykorzystuje Matt. Po chwili jednak Betsy odzyskuje inicjatywę, więc Murdock dokonuje taktycznego odwrotu. Zachodzi szukającą go kobietę od tyłu, ale źle wymierza i zamiast powalić, zrzuca ją z dachu. Rzuca się za nią, łapie w locie i korzystając z linki w swej lasce ratuje ich oboje przed spotkaniem z chodnikiem. Braddock odzyskuje inicjatywę, a wtedy Matt zadaje jej pytanie, czy X-Men wiedzą, co zrobić z tą całą mocą. Psylocke nie wie, co odpowiedzieć, więc pozwala Daredevilowi uciec.

Jest remis.Thor i jedna z Phoenix Five, Emma Frost, mierzą się wzrokiem. Odinson daje jej ostatnią szansę na poddanie się, ale kobieta odpowiada, że powinien przed nią uklęknąć. Thor atakuje. Kobieta instynktownie próbuje wejść do jego głowy, ale umysł boga to dla niej za dużo. Asgardczyk zadaje jej pierwszy, potężny cios. Kiedy chce dobić przeciwniczkę, ta zamienia się w diament, wstaje i blokuje jego cios Mjolnirem, kpiąc ze złocistych, dziewczęcych włosów Thora. Odinson traci nad sobą panowanie i rozbija Emmę w drobne kryształki. Część z nich posyła na orbitę. Te po chwili jednak wracają, bombardując Odinsona. Emma wraca do swej postaci i kończy dzieła, masakrując Thora.

Zwycięża Emma Frost.

Autor: Hotaru

Galeria numeru

Avengers vs. X-Men: Vs #4 Avengers vs. X-Men: Vs #4 Avengers vs. X-Men: Vs #4 Avengers vs. X-Men: Vs #4 Avengers vs. X-Men: Vs #4 Avengers vs. X-Men: Vs #4 Avengers vs. X-Men: Vs #4 Avengers vs. X-Men: Vs #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.