aktualności

 
 
MCU

2018-01-20 00:28:19 - Avalon

W tym roku obchodzić będziemy dziesiątą rocznicę powstania Marvel Cinematic Universe. Wszystko zaczęło się od premiery filmu Iron Man i na ten moment nic nie zapowiada, by miało się szybko skończyć. W ramach współpracy z Misiaelem z bloga Mistycyzm Popkulturowy, który od lat już komentuje kolejne produkcje wchodzące w skład MCU, od dziś w archiwach Avalonu znajdziecie wszystkie jego dotychczasowe teksty dotyczące zarówno kolejnych filmowych odsłon jak i kolejnych serialowych sezonów produkcji Marvela. W rozwinięciu newsa znajdziecie odnośniki do nich wszystkich, zapraszamy do lektury. 

Komentarze: czytaj dalej...

Kelly Thompson podpisała kontrakt na wyłączność z Marvelem

2018-01-20 00:28:14 - Rodzyn - źródło: Bleeding Cool

Minęło już trochę czasu od kiedy Marvel podpisał jakiś kontrakt na wyłączność z ciekawym scenarzystą. Ostatnio to DC zdobyło takie nazwiska jak Tom King czy Brian Michael Bendis. Dom Pomysłów zdecydował się związać na dłużej z Kelly Thompson, obecnie piszącą dla nich Hawkeye i Rogue & Gambit

Komentarze: czytaj dalej...

Trailer finału Star Wars: Rebels

2018-01-20 00:24:44 - Rodzyn - źródło: CBR

Już 19 lutego serial Star Wars Rebels powróci po krótkiej przerwie wraz z kolejnymi odcinkami czwartego sezonu. Tuż przed premierą poznaliśmy krótką zapowiedź wydarzeń, które nastąpią w ostatnich odcinkach serialu. W każdy poniedziałek swoją premierę będą miały dwa kolejne epizody, by ostatecznie zakończyć się trwającym aż 90 minut finałem.

Komentarze: czytaj dalej...

Sneak Peek Agents of S.H.I.E.L.D. 5x08

2018-01-19 22:43:59 - Łukasz Świniarski - źródło: YouTube

W Sieci pojawił się fragment kolejnego odcinka serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Materiał wideo stanowi zawartość newsa.

Komentarze: czytaj dalej...

Avalony 2017 - Nominacje

2018-01-19 18:41:50 - Avalon

Po raz kolejny Avalon przystępuje do wybrania tego, co było najlepsze w ubiegłym roku. Zapraszamy do głosowania na nominowanych w jedenastu kategoriach i wyłonienia najlepszych z najlepszych roku 2017. Głosowanie trwa do północy 28. stycznia. Zapraszamy Was także do dyskusji nominacji i dzielenia się Waszymi komentarzami na temat ubiegłego roku w odpowiednich tematach na naszym forum. 

Dan Slott opuszcza serię Amazing Spider-Man

2018-01-19 18:41:22 - Redakcja - źródło: CBR

Dan Slott, obecny scenarzysta głównej serii o przygodach Spider-Mana, poinformował w wywiadzie dla serwisu Vulture, że wraz z 801. numerem serii Amazing Spider-Man kończy swoją pracę przy niej. To jednak nie koniec jego przygody z wydawnictwem Marvel, gdyż jeszcze w tym roku przejmie po Brianie Michaelu Bendisie serię o przygodach Iron Mana. Szczegóły wywiadu znajdziecie w treści newsa.

Komentarze: czytaj dalej...

Brie Larson wizytuje jednostkę wojskową

2018-01-19 17:49:27 - Łukasz Świniarski - źródło: ComicBook

Laureatka Oskara aktorka Brie Larson odwiedziła Bazę Sił Powietrznych Neliis w Las Vegas w ramach przygotowania do roli Carol Danvers w filmie Captain Marvel. Zdjęcia z jej wizyty zamieścili na swoich kontach w serwisie społecznościowym Instagram stacjonujący tam żołnierze.


Komentarze: czytaj dalej...

Data premiery Cloak & Dagger ujawniona

2018-01-19 11:49:36 - Rodzyn - źródło: CBR

Zapowiedziany w ubiegłym roku serial Cloak & Dagger od stacji Freeform w końcu otrzymał datę premiery. Będzie go można zobaczyć już od 7 czerwca. Jednocześnie stacja opublikowała ponad trzyminutowy fragment produkcji, który znajdziecie w dalszej części newsa.

Komentarze: czytaj dalej...

Poznaliśmy tożsamość Red Goblina

2018-01-19 11:49:07 - Rodzyn - źródło: MultiversityComics

W zapowiedziach nadchodzącego Amazing Spider-Man #797, który ma być prawdopodobnym początkiem końca runu Dana Slotta, dowiedzieliśmy się, że Peter Parker ponownie zmierzy się z Normanem Osbornem. W historii Go Down Swinging miał jednak pojawić się jeszcze jeden przeciwnik, Red Goblin. Dzięki zapowiedzi wydania zbiorczego, która pojawiła się na stronie amazon.co.uk, poznaliśmy kto skrywa się pod maską (treść newsa  zawiera spoilery z historii z Amazing Spider-Man #797-801).

Komentarze: czytaj dalej...

Recenzja komiksu - Amazing Spider-Man: Preludium do Spiderversum

2018-01-19 10:16:15 - Dengar

Peter Parker spotyka Ms Marvel! Gdy para bohaterów walczy z przybyszem z kosmosu, przeniesiony do 2099 roku Otto Octavius jako Superior Spider-Man podąża tropem morderstw Pająków z innych światów. Czy zdoła w porę zebrać armię sojuszników, by pokrzyżować plany nowego przeciwnika? 

bios

 
 
Doctor Doom [Ultimate]
Doctor Doom [Ultimate]

Victor Van Damme urodził się w Belgii w rodzinie, która pochodziła od wołoskiego księcia ...

czytaj dalej...

twórca

 
 
Orson Scott Card

Chociaż do tej pory napisał ponad 50 powieści i 70 opowiadań, w tym o tematyce społecznej, ...

czytaj dalej...

saleschart

 
 
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.