aktualności

 
 
Zapowiedź: Ziniol nr 53

2018-06-24 22:33:25 - Rodzyn - źródło: Ziniol

Dziś, 24 czerwca, Peter Milligan obchodzi urodziny. Scenarzysta ten będzie gościem tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który odbędzie się między 14 a 16 września. Z tej okazji Ziniol zapowiedział nowy 53. numer swojego magazynu, który poświęcony będzie właśnie Peterowi Milliganowi.

Komentarze: czytaj dalej...

Recenzja komiksu - Ultimate Spider-Man tom 1

2018-06-24 18:37:02 - Dengar

Co gdyby opowiedzieć historię Spider-Mana jeszcze raz? Marvel uczynił to już kilkanaście lat temu w uniwersum Ultimate. Teraz ten uznany komiks przypomina nam Egmont. Czy jakkolwiek się zestarzał?

Katalog postaci - K część 3

2018-06-24 17:06:24 - Avalon

Dziesiejsza odsłona literki K, jest iście królewska. A dlaczego? Bo mamy w niej postaci, które są królami oficjalnymi lub samozwańczymi. He? He? Heeee. Przepraszam, to było szalenie niepoważne z mojej strony. Już nie róbcie takich min, okazałem żal i skruchę. No co jeszcze mam zrobić? Proszę, macie większą dawkę postaci niż zwykle. Darujecie mi teraz? A jak następnym razem, też będzię ich sporo? OK? Dobra. A na dziś masa rycerzy, specjalny wojownik ninja, politycy z fikcyjnej Carnelii, polski terrorysta, kosmiczny mag-karaluch, jeden z zabójców rodziny Franka Castle, magik Skrulli, były członek Howling Commandos, twórca papuziego klona Thomasa Edisona, a także istota stworzona na wzór Adama Warlocka, która zmieniła swoją płeć, aby móc spłodzić z nim perfekcyjne potomstwo. No wiecie, rzeczy które "genetyczne bliźniaki" robią z miłości. Ciekawe, czy zostanie to wykorzystane w filmowym MCU?

Komentarze: czytaj dalej...

Czy Tom Holland zdradził tytuł drugiego filmu o Spider-Manie?

2018-06-24 11:06:34 - Rodzyn - źródło: Instagram

Na swoim profilu na Instagramie opublikował krótki filmik z podtytułem "przepraszam za brak nowych ogłoszeń", a w filmiku "przypadkiem" pokazał obrazek z tytułem Spider-Man: Far From Home

Komentarze: czytaj dalej...

Zapowiedzi Marvela na wrzesień 2018

2018-06-24 10:43:38 - Redakcja - źródło: Newsarama

Pojawiły się wrześniowe zapowiedzi Marvela, a tam powrót Wolverine'a, koniec X-Men Gold i Blue oraz przygód Poe Damerona, początek historii Asgardians of the Galaxy, one-shot z Thanosem i wiele, wiele innych komiksów.

Komentarze: czytaj dalej...

Kim jest Requiem?

2018-06-24 08:59:29 - Redakcja - źródło: CBR

Prawdopodobnie poznaliśmy prawdziwą tożsamość tajemniczej postaci o pseudonimie Requiem, która ma stanąć naprzeciw naszych bohaterów w trakcie nadchodzącego wydarzenia Infinity Wars. Wszystko to dzięki opisowi pierwszego numeru nowej serii Asgardians of the Galaxy, jaki pojawił się przy okazji zapowiedzi na wrzesień. Spoilery w rozwinięciu.

Komentarze: czytaj dalej...

Przegląd Dnia - 24.06.2018

2018-06-24 01:32:28 - Redakcja - źródło: Różne

Jeszcze więcej klipów z Ant-Man and the Wasp, ekskluzywne figurki od Funko na SDCC, plotki o filmowych przygodach Black Widow i Silk - to wszystko i nie tylko znajdziecie w dzisiejszym Przeglądzie Dnia.

Komentarze: czytaj dalej...

Infinity Warps - czas na więcej zmieszanych ze sobą bohaterów

2018-06-24 01:06:17 - Rodzyn

Marvel wkrótce zacznie wydawać komiksy pod szyldem Infinity Warps. Tytuły opowiadać będę o różnych bohaterach, którzy połączą się ze sobą tworząc jedną osobę. W ten sposób dostaniemy m.in. Soldier Supreme, Iron Hammer czy Arachknight. Taka sytuacja ma być konsekwencją wydarzeń z trzeciego numeru miniserii Infinity Wars. 

Komentarze: czytaj dalej...

Transform & Roll Out #1 Infiltracja

2018-06-23 15:33:09 - Redakcja

Dziś gościmy na naszych łamach autora bloga Thousand Hi-Fives, który specjalnie dla nas przygotował nową serię tekstów o komiksach z serii Transformers od IDW. Chcecie wiedzieć, gdzie zacząć swoją przygodę z komiksowymi Autobotami i Decepticonami? Odpowiedź znajdziecie pod poniższym linkiem. 

16. urodziny Avalonu!

2018-06-22 21:38:37 - Redakcja

Dokładnie dziś mija 16 lat od dnia, w którym powstał Avalon! Świętując urodziny naszego portalu przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, w tym dwa konkursy, o których więcej informacji poznacie w najbliższych dniach. 

Przez te szesnaście lat Avalon przeszedł wiele zmian i na pewno jeszcze więcej ich przed nami. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczylili się do rozwoju portalu i zapraszamy nowe osoby do współpracy.

Komentarze: czytaj dalej...

bios

 
 
Bishop
Bishop

Bishop dorastał w przyszłości oddalonej o ponad 70 lat. W świecie zniszczonym i brutalnym. ...

czytaj dalej...

twórca

 
 
Marc Silvestri

Marc Silvestri rozpoczął karierę w branży komiksowej ponad 17 lat temu. Jego pierwszym ...

czytaj dalej...

saleschart

 
 
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.