aktualności

 
 
Recenzja Uncanny X-Men: Rewolucja - Krzycer

2016-05-26 12:26:00 - Krzycer

Wydawnictwo Egmont ruszyło wreszcie z bliźniaczą serią All-New X-Men. Jak Uncanny X-Men Briana Bendisa wypada w porównaniu z tamtym tytułem? Czy w tej Rewolucji warto wziąć udział? Zapraszamy do recenzji. 


Nowe TV spoty superhitu Captain America: Civil War

2016-05-26 11:54:26 - Utek - źródło: YouTube

Można to już śmiało ogłosić. Film ze studia Marvel pt. Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów to jeden z najlepiej zarabiających filmów (nie tylko superbohaterskich) w Box Office, ale to nie wszystko. To także jeden z najlepiej ocenianych obrazów - zarówno przez publiczność, jak i krytykę - w historii kina. Oto przed Wami dwa kolejne telewizyjne spoty reklamujące ten film. Znajdziecie je w zawartości newsa.

Komentarze: czytaj dalej...

Nowe zdjęcia z serialu Luke Cage

2016-05-26 11:53:35 - Utek - źródło: ComingSoon.net

W Internecie pojawiło się sporo nowych zdjęć z kolejnej superbohaterskiej produkcji platformy internetowej Netflix, tworzonej we współpracy z Marvelem, czyli serialu Luke Cage. Część z nich znajdziecie w treści tego newsa.

Komentarze: czytaj dalej...

Poznaliśmy potencjalnych złoczyńców z filmu Wolverine 3

2016-05-25 21:29:03 - Utek - źródło: ComingSoon

Pomimo iż zdjęcia do najnowszego filmu o przygodach Logana, którego po raz ostatni zagra Hugh Jackman, już się rozpoczęły, to nie poznaliśmy wielu szczegółów na temat produkcji. Aż do teraz, gdy serwis Nerdist poinformował jaka grupa pojawi się w fabule Wolverine 3.

Komentarze: czytaj dalej...

Kolejny fragment filmu X-Men: Apocalypse

2016-05-25 21:23:38 - Utek - źródło: ComicBookResources

Czy stęskniliście się za nowymi materiałami z superprodukcji studia Fox, czyli obrazu o mutantach zatytułowanego X-Men: Apocalypse? Jeśli tak, to w zawartości newsa znajdziecie kolejny klip z tego filmu.

Komentarze: czytaj dalej...

Rzut oka na Civil War II: Choosing Sides #1

2016-05-25 17:34:09 - Utek - źródło: Comic Vine

Marvel zaprezentował kilka przykładowych stron z komiksu Civil War II: Choosing Sides #1, który ukaże się 22 czerwca. Jego twórcami są:
Declan Shalvey, Brandon Easton, Chad Bowers i Chris Sims (scenariusz) oraz Declan Shalvey, Paul Davidson i Leonardo Romero (rysunki).

Recenzja Uncanny Avengers: Czerwony Cień - Krzycer

2016-05-25 17:30:26 - Krzycer

Po śmierci profesora Xaviera Kapitan Ameryka powołuje specjalną grupę Avengers, mającą walczyć o jego ideały. Wchodzący w skład Drużyny Jedności członkowie Avengers i X-Men nieustannie toczą spory, a tymczasem na horyzoncie pojawia się Red Skull - groźniejszy niż kiedykolwiek wcześniej! 
Brzmi ciekawie, prawda? Niestety, komiks obarczony jest poważnymi wadami. O tym, czy przesądzają one o jego jakości przekonacie się, czytając recenzję. 

Gwiazdy filmów Marvela spotkały się z chorym fanem!

2016-05-25 11:37:05 - Utek - źródło: ComicBookResources

Chris Evans, Robert Downey Jr. oraz Gwyneth Paltrow to nie tylko wielkie kinowe gwiazdy grające w kolejnych superprodukcjach ze studia Marvel. To także osoby mocno oddane swoim fanom, czego przykładem może być ich wizyta u jednego z nich, ciężko chorego Ryana Wilcoxa. Zdjęcia - i nie tylko - z owego spotkania znajdziecie w treści newsa.

Komentarze: czytaj dalej...

Rzut oka na Scarlet Witch vol. 2 #7

2016-05-25 11:36:52 - Utek - źródło: Comic Vine

W sieci pojawiły się przykładowe strony z komiksu Scarlet Witch vol. 2 #7, który ukaże 22 czerwca nakładem wydawnictwa Marvel. Jego twórcami są James Robinson (scenariusz) oraz Annie Wu (rysunki).


Rzut oka na Gwenpool #3

2016-05-25 11:12:29 - Utek - źródło: Newsarama

Oto, jak prezentują się przykładowe strony z zeszytu Gwenpool #3, którego twórcami są Christopher Hastings (scenariusz) oraz Gurihiru (rysunki). Komiks ten ukaże się 22 czerwca.

bios

 
 
Iron Man [Ultimate]
Iron Man [Ultimate]

Antonio Stark urodził się jako syn wynalazcy i biznesmena Howarda Starka oraz genetyka Marii ...

czytaj dalej...

twórca

 
 
Roberto Aguirre-Sacasa

Roberto Aguire-Sacasa znany jest czytelnikom Marvela jako scenarzysta takich tytułów jak ...

czytaj dalej...

saleschart

 
 
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2016 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.