aktualności

 
 
Netflix stworzy serial o Punisherze!

2016-04-29 16:20:39 - Utek - źródło: ComicBookResources

O tym spekulowało się już od kilku tygodni, dokładnie od momentu premiery drugiego sezonu Daredevila, czyli serialu platformy Netflix w, którym mogliśmy zobaczyć postać Punishera w interpretacji Jona Bernthala ("Żywe Trupy"). Frank Castle w jego wykonaniu, tak bardzo spodobał się widzom, że właśnie dziś zostało oficjalnie ogłoszone powstanie serialu o jego przygodach.

Komentarze: czytaj dalej...

Recenzja Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów - Undercik

2016-04-29 16:13:59 - Dominik Nowicki

Nie będę ukrywał, że "Captain America: Winter Soldier" to mój ulubiony film z Marvel Cinematic Universe. Znakomita ekranizacja świetnego komiksu. Podobało mi się niesamowicie – zarówno pod względem fabularnym jak i reżyserii. A jednak. Jeszcze rok temu miałem dużo obaw względem "Civil War". Bałem się, że film zostanie przeładowany wątkami i postaciami, a gdzieś tam zagubi się idea solowej filmu o Kapitanie Ameryce. Szczególnie, że "Zimowy Żołnierz" zostawił dużo rzeczy do poruszenia w kontynuacji. Obawy zaczęły znikać wraz z pojawianiem się kolejnych zwiastunów. Ostatecznie wylądowałem na ogromnej karuzeli hype’u. Jak zatem ma się sytuacja na dzień po seansie?  


Klip z Captain America: Civil War

2016-04-29 16:12:59 - Utek - źródło: YouTube

Premiera "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" w polskich kinach coraz bliżej, bo już za tydzień, w związku z tym dostajemy coraz więcej materiałów promocyjnych związanych z tym filmem. Tym razem jest, to fragment tego obrazu przedstawiający pojedynek Black Pantera z Winter Soldierem. Przez chwilę nawet widzimy Captaina America.

Komentarze: czytaj dalej...

Rzut oka na Captain America: Steve Rogers #1

2016-04-29 16:12:14 - Utek - źródło: Comic Vine

Na, to czekaliście, na jego powrót, znów dzierżąc tarczę stanie w obronie innych, bo, to przecież Steve Rogers alias Captain America, Oryginalny Strażnik Wolności z nową ekipią oraz nowym zadaniem do wykonania! Jego nowe przygody, które zostaną wydane 18 maja, stworzyli dla was Nick Spencer (scenariusz) oraz Jesus Saiz (rysunki). 


Who is Mosaic? po raz czwarty

2016-04-29 14:19:59 - Utek - źródło: ComicBookResources

Kolejny dzień i kolejny element układanki zwiazanej z historią pt. "Mosaic", jaką odkrywa przed swoimi czytelnikami Marvel. Dzięki temu do odkrycia tajemnicy został teraz tylko jeden element.

Komentarze: czytaj dalej...

Nowe międzynarodowe plakaty filmu "Captain America: Civil War"

2016-04-29 14:19:28 - Utek - źródło: ComicbookMovie

W Internecie pojawiły się kolejne materiały promocyjne filmu studia Marvel pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Tym razem otrzymaliśmy dwa zupełnie nowe, międzynarodowe plakaty przedstawiające bohaterów tej supeprodukcji.

Komentarze: czytaj dalej...

Recenzja Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów - Krzycer

2016-04-28 21:18:47 - Krzycer

"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" jest jednym z najlepszych filmów MCU. To jest raczej bezdyskusyjne. Moim zdaniem najlepszym, ale tu już można debatować. Rzecz w tym, że wziął mnie – razem z resztą świata – kompletnie z zaskoczenia. Chyba nikt nie spodziewał się po nim czegoś szczególnego, więc łatwo było braciom Russo wielokrotnie przebić oczekiwania. Tym razem nie mieli tak łatwo.

Fragment filmu X-Men: Apocalypse

2016-04-28 21:11:33 - Utek - źródło: BleedingCool.com

W internecie pojawił się kilkudziesięciosekundowy fragment nowego filmu wytwórni Fox, czyli obrazu "X-Men: Apocalypse". W materiale tym widzimy jak Moira MacTaggert informuje Charlesa Xaviera oraz Havoka o istnieniu mutanta zwanego En Sabah Nur, czyli Apocalypse.

Komentarze: czytaj dalej...

Dwa nowe spoty oraz okładka magazynu Cineplex z bohaterami X-Men: Apocalypse

2016-04-28 13:05:36 - Utek - źródło: ComicbookMovie

W sieci co i rusz pojawiają się nowe materiały promocyjne, kolejnej produkcji studia Fox, czyli filmu "X-Men: Apocalypse". Tym razem dostaliśmy dwa nowe telewizyjne spoty oraz okładkę magazynu "Cineplex" na, której widzimy dwojkę bohaterów tego obrazu o przygodach dzieci Atomu, czyli postaci Magneto oraz Profesora Charlesa Xaviera.

Komentarze: czytaj dalej...

Who is Mosaic? po raz trzeci

2016-04-27 23:03:12 - Utek - źródło: ComicBookResources

Wydawnictwo Marvel codziennie wypuszcza kolejny fragment grafiki zapowiadającej tajemniczą historię pt. "Mosaic". Podobnie jest i tym razem. Kolejny fragment tej rysunkowej układanki ujrzał światło dzienne.

Komentarze: czytaj dalej...

bios

 
 
Green Goblin [Ultimate]
Green Goblin [Ultimate]

Norman Osborn zdobył uznanie po założeniu OsCorpu i odniesieniu kilku znaczących sukcesów w ...

czytaj dalej...

twórca

 
 
Joe Casey

"Ludzkość nareszcie wyprodukowała coś, co wydaje się być prawdziwie niezniszczalnym ...

czytaj dalej...

saleschart

 
 
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2016 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.