Wiadomości: Sprostowanie

Sprostowanie

2008-04-02 16:00:43 - Lex & Kakteen

W dniu wczorajszym, tradycjnie zwanym Dniem Judasza (gdzieniegdzie określanym mianem Prima Aprilis), pojawiły się na naszej stronie pewne nieścisłości.

Na razie nie zanosi się na to, żeby Polsat wykupił prawa do "The Spectacular Spider-Mana". Mało prawdopodobne więc, by doszło do wrześniowej emisji w naszej TV.

Szansa na solowe przygody Venoma rzeczywiście istnieje. Od czasu do czasu pojawiają się pogłoski o spin-offie z mniej lub bardziej wiarygodnych źródeł. Prawo do sfilmowania postaci w istocie posiada Sony i pewnie niedługo z niego skorzysta. Natomiast nie odbyła się opisana wczoraj konferencja studia oraz spotkanie z Aradem. Scenariusza nie napisze Ivan Raimi (przynajmniej na razie), nie ma również potencjalnego reżysera, a Topher Grace nie odpadł definitywnie z kręgu kandydatów do głównej roli.

Na komiksową wersję "Quo Vadis" przyjdzie nam jeszcze poczekać, a Captain America: White nie będzie rozgrywał się w Polsce. Niestety żartem nie była informacja o opuszczeniu Thunderbolts przez Warrena Ellisa - może jedynie przeceniliśmy wpływ wyniku Writers Wrestling na tę decyzję.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.