Wiadomości: The Wolverine - inny niż wszystkie?

The Wolverine - inny niż wszystkie?

2011-10-31 22:06:21 - ats - źródło: ComicBookMovie.com

Reżyser James Mangold deklaruje, że on i scenarzysta Mark Bomback, dokonali agresywnych zmian scenariusza sequela do "X-Men Geneza: Wolverine" i w tej chwili są zadowoleni z wyglądu skryptu.

Film ma być czymś więcej niż tylko filmem akcji. Ma być bardziej interesujący, z rozbudowaną psychologicznie postacią, która gubi się w unikatowym i odizolowanym świecie Japońskiej kultury z elementami kultury gangsterskiej i ninja. To ma być Japoński sposób opowieści.

Film ma mieć więcej wspólnego z takimi klasykami jak "The Outlaw Josey Wales" z 1976 (reż. Clint Eastwood) i "Chinatown" z 1974 (reż. Roman Polansk) niż inne filmy bazujące na komiksach.

Mangold stwierdził, że "The Wolverine" jest jak dramat, kryminał, z elementami noir w filmie o superbohaterze opowiedzianym w innym języku, z udziałem dużej ilości akcji, ale pokazanej inaczej niż w konwencjonalnym filmie.

Reżyser nazwał ten film, filmem z charakterem, zadając sobie interesujące pytanie: "... co to znaczy być nieśmiertelnym. Co to znaczy żyć wiecznie, kiedy straciłeś, wszystkich których kiedykolwiek kochałeś?".

Zdjęcia mają się rozpocząć w przyszłym roku.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.