Wiadomości: Jason Flemyng o "X-Men: Pierwsza Klasa"

Jason Flemyng o "X-Men: Pierwsza Klasa"

2011-11-03 21:59:07 - ats - źródło: ComicBookMovie.com

Podczas ostatniego wywiadu, Jason Flemyng, odtwórca roli Azazela w filmie "X-Men: Pierwsza klasa", wspomniał o możliwości realizacji sequela do tego obrazu.

W internetowym czacie aktor porównał "X-Men: Pierwsza Klasa" z "Ligą Niezwykłych Dżentelmenów" i wymienił różnice pomiędzy reżyserami Guy'em Ritchie i Matthew Vaughnem.

Odtwórca postaci Azazela jest bardzo zainteresowany powrotem do roli, ale wynik finansowy, który ledwo przekroczył założony próg, może nie wystarczać.

Aktor wyznał, że początkowo nie wiedział, w co się pakuje. Zrobił kilka adaptacji komiksów ("Liga Niezwykłych Dżentelmenów", "From Hell" i "Stardust"), ale nic nie mogło go przygotować do starcia z fanami, którzy kochają filmy o X-Men. Azazel nie jest ich ulubionym bohaterem i Flemyng ma nadzieje, że jego występ w filmie zmieni podejście do tej postaci.

Aktor opowiedział o nieustannych konfliktach na planie "Ligi" między Seanem Connerym, a reżyserem Stephenem Norringtonem, co utrudniało prace nad obrazem i tworzyło nieprzyjemną atmosferę.

Flemyng tak porównał obu reżyserów: Ritchie jest utalentowany, szybki, ekscytujący, łatwo się nudzi. Vaughn niezwykle pracowity, z wyczuciem smaku, z mniejszym ego.

"X-Men: Pierwsza Klasa" przekroczył zaledwie o 6 mln dolarów wymagany pułap, jaki postawili producenci do realizacji kontynuacji. Być może dlatego tak długo czekamy na oficjalne potwierdzenie realizacji sequela.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.