Wiadomości: "X-Men: Pierwsza Klasa 2" ma scenarzystę!

"X-Men: Pierwsza Klasa 2" ma scenarzystę!

2011-11-04 20:05:28 - ats - źródło: SuperheroHype

Scenariusz sequela do "X-Men: Pierwsza Klasa" jest pisany przez Simona Kinberga, producenta pierwszego filmu oraz współscenarzystę "X-Men 3: Ostatni Bastion". Kontynuacja w dalszym ciągu będzie opowiadać o losach młodych przyjaciół, Magneto i Xaviera, w pierwszych latach istnienia X-Men.

Nie wiadomo jeszcze w jakim kierunku pójdzie historia i czy reżyser Matthew Vaughn oraz scenarzystka "Pierwszej Klasy", Jane Goldman, powrócą. Nie wiadomo też, czy aktorzy James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones i Jennifer Lawrence powtórzą swoje role.

W pierwszym filmie historia rozegrała się podczas Kryzysu Kubańskiego, można bezpiecznie założyć, że "Pierwsza Klasa 2" da X-Men szansę wykazania się podczas kolejnego historycznego zdarzenia.

Latem ubiegłego roku Vaughn sugerował, że jednym z możliwych kierunków, w którym podąży fabuła, jest zamach na JF Kennedy'ego z udziałem Magneto, gdzie Eryk byłby odpowiedzialny za niesławny "magic bullet".

"Pierwsza Klasa 2" to drugi film z lata 2011 studia Fox, którego sequel został potwierdzony w tym tygodniu. Fox podpisał kontrakt z Andym Sirkisem, który ma powrócić do roli Caesara w "Rise of the Planet of the Apes 2".

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.