Wiadomości: Jaimie Alexander o Sif

Jaimie Alexander o Sif

2013-04-27 11:06:10 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

W pierwszym trailerze do filmu "Thor: Mroczny świat", który zadebiutował w tym tygodniu, kilka ujęć zaintrygowało fanów Lady Sif. Aktora, która się w nią wciela, Jaimie Alexander, postanowiła odnieść się do spekulacji.

Najwięcej emocji wzbudziło ujęcie, w którym Sif wygląda na zazdrosną. Alexander wyjaśniła, że domysły fanów o trójkącie miłosnym między jej bohaterką a Thorem (Chris Hemsworth) i Jane Foster (Natalie Portman) nie są kompletnie nietrafione, ale to tylko jeden z elementów. Sif postrzega Jane nie tylko jako rywalkę, ale przede wszystkim, jako zagrożenie dla jej ludu. Koniec końców, Sif poświęci w tym filmie bardzo wiele dla tych, których kocha, a także za tych, których nie kocha, ale którzy są ważni dla jej przyjaciół.

W filmie Alana Taylora zostanie nam przybliżone codzienne życie w Asgardzie. Poznamy lepiej Warriors Three i Sif.

Ton "Thor: Mroczny świat" będzie poważniejszy od pierwszej odsłony cyklu. Alan Taylor odcisnął swoje piętno na estetyce, ale i na scenach walki. Aktora zapewnia jednak, że to nadal kontynuacja filmu Kennetha Branagh, twórcy nie odcinają się od pierwszego obrazu.

sif.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.