Wiadomości: Hawkeye w odstawkę?

Hawkeye w odstawkę?

2013-05-16 19:51:10 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

Pojawiły się niepokojące dla fanów Hawkeye'a doniesienia dotyczące filmowej przyszłości tego bohatera.

Przypominamy, że Jeremy Renner wcielił się w Clinta Bartona AKA Hawkeye'a w dwóch filmach Marvel Studios - "Thor" i "Avengers". W pierwszym z nich był to jedynie epizod, zaś w drugim był najmniej wykorzystywanym Mścicielem. W zeszłym roku podczas promocji filmu Jossa Whedona aktor wyraził zdanie, że z racji tego, iż jego bohater przez większą część filmu jest poddany praniu mózgu, to - ku swojemu niezadowoleniu - nie miał za dużo okazji, by się w niego wcielić. Wyraził nadzieję, że następnym razem Hawkeye zostanie lepiej wykorzystany. Z aktorem zgodzili się fani komiksowej inkarnacji Clinta.

Ale podobno włodarze Marvel Studios nie lubią, kiedy ludzie, których w gruncie rzeczy zatrudniają, krytykują ich decyzje. W takiej sytuacji studio po prostu rozwiązuje z nimi umowy. Dlatego Terrence Howard nie wrócił do roli Jamesa Rhodesa w "Iron Man 2". Dlatego Hugo Weaving nie wróci do roli Red Skulla po "Captain America: The First Avenger". Czyżby Jeremy Renner miał pójść w ich ślady?

Po "Iron Man 3" w trakcie realizacji są już 3 filmy Fazy Drugiej. W żadnym z nich, nie gra Renner - nawet w "Captain America: Winter Soldier", gdzie agencja S.H.I.E.L.D. gra istotną rolę w fabule, twórcy wprowadzili nowych agentów (Agent 13 i Falcona), zamiast wykorzystać Hawkeye'a.

Informatorzy Daily SuperHero's Hollywood twierdzą, że jest jeszcze minimalna szansa, że Hawkeye pojawi się w "Avengers 2", a jeszcze mniejsza, że wcieli się w niego Renner. Jeśli Marvel zdecyduje się na zatrudnienie nowego aktora, wtedy jest całkiem możliwe, że Hawkeye stanie się jedną z głównych postaci w serialu "Agents of S.H.I.E.L.D.". Na razie jednak, to tylko domysły.

hawkeye.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.