Wiadomości: Avalony/Zvalony 2013

Avalony/Zvalony 2013

2014-01-12 15:00:05 - Avalon

Za nami rok, który stał pod znakiem inicjatywy Marvel NOW! Restart numeracji większości serii był komercyjnym sukcesem, ale czy artystycznym? Co takiego wybiło się w 2013, a co można byłoby podrzeć i wyrzucić do śmieci? Kto tworzył wybitnie, kto się nie przykładał, a kto rozczarowywał? Czas odpowiedzieć na te pytania i podsumować cały mijający rok. Przed wami Avalony i Zvalony 2013!

Avalon

oraz

Atom Comics

Zapraszają na:

AVALONY/ZVALONY 2013Tradycyjnie już wybraliśmy grupę nominowanych, spośród których możecie wybierać tych najlepszych, jak i najgorszych. Tak samo jak w ostatniej edycji, dajemy Wam możliwość dopisania swojej własnej pozycji. Czy się przyda? Zobaczymy. Już w samej redakcji mieliśmy niemałe rozterki i o mały włos kilka pozycji byłoby nominowanych zarówno do Avalonów i Zvalonów. 

Oczywiście oprócz wyłonienia tych najlepszych pozostawiamy Wam miejsce na własne opinie, które możecie pisać w poszczególnych tematach na forum. Najciekawsze z nich pojawią się na stronie głównej w artykule podsumowującym plebiscyt. Ale to nie wszystko. W tym roku mamy dla Was specjalną atrakcję. Biorąc udział w Avalonach/Zvalonach, macie szanse na wygranie komiksów - nie tylko tych papierowych, ale także cyfrowych. Co trzeba zrobić aby móc ubeigać się o nagrody? O tym możecie przeczytać w regulaminie konkursu.

Czas na oddanie głosu macie do poniedziałku 3 lutego do godziny 21:00. Wyniki wraz z obszernym podsumowaniem, zaprezentujemy Wam w weekend 24-26 stycznia.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.