Wiadomości: Znamy szczegóły oferty Disney+

Znamy szczegóły oferty Disney+

2019-04-12 18:39:24 - Rodzyn - źródło: Bleeding Cool

Disney podał oficjalną datę startu platformy streamingowej Disney+ i nastąpi on 12 listopada tego roku. Przy okazji potwierdzono kilka informacji na temat oferty serwisu, w tym seriali ze świata Marvela i Star Wars.

Pierwszym serialem z MCU jaki tam trafi w przeciągu roku od startu będzie Falcon & Winter Soldier. Anthony Mackie i Sebastian Stan powtórzą swoje role. 

W ciągu kolejnego roku dołączy do niego produkcja WandaVision o przygodach Scarlet Witch i Visiona. Do ról powrócą oczywiście Elisabeth Olsen i Paul Bethany. 

Pierwszy odcinek serialu animowanego What If, który opowiadać będzie alternatywne historie ze świata MCU, skupi się na postaci Peggy Carter i tym, co by było, gdyby to ona została superżołnierzem zamiast Steve'a Rogersa. Hayley Atwell powróci do swojej roli, większość oryginalnej obsady pierwszego filmu o Kapitanie Ameryce również miałaby powrócić by użyczyć swoich głosów. 

Potwierdzono, że Tom Hiddleston nadal będzie Lokim w serialu o jego przygodach, pojawi się w drugim roku istnienia platformy.

Captain Marvel będzie dostępna w serwisie od pierwszego dnia. 

Również pierwszego dnia w serwisie pojawi się serial The Mandalorian od Jona Favreau. 

W ciągu pierwszego roku pojawi się nowy sezon Star Wars: Clone Wars. 

Serial Star Wars: Cassian Andor o przygodach jednego z bohaterów Rogue One został potwierdzony. Diego Luna powróci w tytułowej roli, Alan Tudyk użyczy głosu ponownie K-2SO. Debiut: drugi rok istnienia platformy. 

W serwisie zadebiutują dwa progmary Marvel's Hero Project opowiadający o prawdziwych młodych bohaterach, którzy zrobili coś dobrego dla swoich społeczności, oraz Marvel's 616 (tytuł roboczy) będący serią dokumentów o tym, jak filmy Marvela wpływają na ludzi, jak odziaływują na społeczeństwo i co nowego do nich wnoszą.

W serwisie od pierwszego dnia będą obecne także wszystkie sezony The Simpsons jak i wiele innych produkcji Foxa. 

Cena wynosić będzie 6,99$ za miesiąc lub 69,99$ rocznie. Start początkowo wyłącznie w Stanach, do Europy i Azji serwis zawita najwcześniej rok później.


Obraz może zawierać: tekst

Obraz może zawierać: noc i tekst

Obraz może zawierać: 1 osoba

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst

Obraz może zawierać: noc

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.