Wiadomości: O czym byłyby kontynuacje New Mutants?

O czym byłyby kontynuacje New Mutants?

2020-07-24 21:36:49 - Wojtek "Rodzyn" Rozmus - źródło: Bleeding Cool

Josh Boone promując swój długo wyczekiwany film "New Mutants" zdradził, czego dotyczyłyby dwie kolejne części z planowanej trylogii.

Gdyby nie zawirowania z przejęciem Foxa przez Disney, być może bylibyśmy już po premierze świetnego horroru z filmowego uniwersum X-Men i czekalibyśmy na jego kontynuację. Tak się jednak nie stało, a my póki co możemy jedynie opierać się na słowach reżysera, który już od samego początku planował, by film był początkiem trylogii.

W dwójce znaleźlibyśmy się w Brazylii, poznalibyśmy ojca Sunspota, w którego wcielić miał się Antonio Banderas. Do drużyny dołączyliby Karma i Warlock. Film miałby opowiadać o inwazji obcych na Ziemię.

Trzecia część trylogii miałaby czerpać z komiksowego crossovera Inferno, skupiając się przede wszystkim na Magik. 

Reżyser Josh Boone nadal ma nadzieję, że uda mu się zrealizować swoje plany, a sam film zdobędzie szerokie grono oddanych fanów.

Szanse na to, by New Mutants podbili znacząco światowy box office są w obecnych czasach niewielkie i raczej produkcja filmu się nie zwróci. Marzenia niektórych fanów, którzy liczyli że film ostatecznie zostanie włączony do MCU, są coraz dalsze od spełnienia. Ale kto wie, wiele się jeszcze może wydarzyć.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.